Haftada 1 Cüz(DEVİRLİ)- Kur'an Kayıt Sistemi

Dikkat: Lütfen üye girişi yapınız, aksi takdirde kaydınızı alamıyoruz.
istatistik
Hatim No : 8
Alınmış cüz : 29
Boştaki cüz : 1
Tanıtım Metni
“Haftada 1 cüz Devirli okuma”, her hafta birbiri ardına devam eden cüzleri sırayla okumak anlamına gelir. Buradaki listede, boşta bulunan sıralardan bir tanesine kayıt olarak, size vereceğimiz bir excel çizelgesi üzerinden okumalarınızı takip edebilirsiniz. Bu seçenekte yılda toplamda 2 defa Kur'an-ı Kerimi tek başınıza hatmetmiş olursunuz, bununla birlikte diğer üyelerimizle ve tüm müslümanlar ile bir şahs-ı manevi oluşturacağınızdan ve her hafta bir cüz okuyacağınızdan dolayı her hafta üyelerimizin tamamladığını hatimlere iştirak etmiş ve tüm hatimlerden manevi kazanç sağlamış olursunuz.

Kaydınızı tamamladığınız takdirde, talebiniz yönetici onayına gönderilecektir. Onay verildiğinde size bir mail gönderilecektir, dilerseniz üyelik panelinizden takip edebilirsiniz. Onay, çalışma günlerinde en fazla 1 gün içerisinde verilmektedir.
Cüz takibi için kayıttan sonra excel çizelgesi verilecektir
Ad Soyad *
E-Posta *
Güvenlik(sayıyı yan tarafa yazınız) 4791 *
Manevi Akid
Değerli kardeşimiz; buradaki formu doldurup kaydınızı oluşturarak manevi akid yapmış olursunuz, kayıt tamamlandıktan sonra seçtiğiniz kısım(ları) okumadığınız takdirde manevi mesuliyete girileceğini lütfen unutmayınız!